My Dress Story
911 Dress Helper
Бізнес-леді, фітнес-тренери, Insta-блогери — всього 12 франківчанок з різним стилем життя та одягу розкажуть тобі свої історії: про секрети жіночої чарівності, про лайфхаки з повсякденним одягом і тайм-менеджментом, про те, як знайти рівновагу між трендовим та зручним вбранням. І завжди залишатись собою.
My Dress Story:
Маргарита Бойко,
генеральний директор ТзОВ «Фірма «Надія»,
co-founder в "ASNUT"
благодійник в спілці волотерів OPEN HEART

1
Про себе
З 16-ти років займаюся сімейним бізнесом та з 2001 року працюю в мультибрендовій компанії «Надія». Я активний філантроп, займаюсь благодійною діяльністю від імені фірми «Надія», опікуюсь спілкою волонтерів OPEN HEART. Прихильниця здорового способу життя, співзасновниця стартапу ASNUT (унікальної програми здорового харчування та тренувань).
2
Про дитячі мрії
Коли була маленька, обожнювала подорожувати, а особливо снідати в готелях. Там сніданок мені здавався у 10 разів смачнішим, ніж вдома. Зараз я готельєр і моя мрія збулась — кожного ранку можу снідати в готелі!
3
Про ранки
Вставати зранку дається мені не легко — все, до чого я можу себе мотивувати — душ, легкий макіяж, склянка води з лимоном і ранковою молитвою. Заряджена позитивом вода замінює усі ліки!
4
Про діловий та повсякденний одяг
Плану що вдягати на той чи інший день у мене немає. В моєму гардеробі найбільше суконь та ділових костюмів — одяг для роботи вибрати легко. Наприклад, у мене з десяток практично однакових чорних ділових костюмів, до яких по черзі змінюю яскраві шалики та аксесуари, підбираю модні кросівки.
5
Про одяг для My Dress Story
Блакитна сукня і плащик з фотосету для мене — уособлення ніжності, невинності та певної безтурботності. Тканини легкі та приємні, а колір додає настрою.

Бежева сукня — цілковите попадання, це на 100% «моя» сукня! Вона повністю передає мій характер та підкреслює жіночність. Коли у мене особливо хороший настрій, я вдягаю білі чи кремові костюми або сукні, як ця. І — підбори замість кросівок.6
Про спорт
Намагаюсь регулярно відвідувати тренажерний зал (займаюсь післяобід), спортзал можу замінити масажем або ж прогулянкою — ненадовго виходжу з офісу у сквер. Ввечері відвідую уроки денс-холу, а перед сном обов'язково читаю або дивлюсь фільми.ав
7
Про шопінг
При виборі одягу, як і більшість жінок, я не здатна думати раціонально — беру лиш те, до чого лягла душа і засяяли очі, навіть якщо річ зовсім непрактична.
8
Про лайфхаки
Одяг можна сортувати за кольорами, а ще час від часу переглядайте свій гардероб: інколи річ, яку не вдягаєш купу років, знов може стати найулюбленішою!
911 Dress Helper
Створи свою власну Dress Story
м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 5.
Made on
Tilda