My Dress Story
Крамниця одягу "911 Dress Helper"
вул. Франка, 5.
Бізнес-леді, фітнес-тренери, Insta-блогери — всього 12 франківчанок з різним стилем життя та одягу розкажуть тобі свої історії: про секрети жіночої чарівності, про лайфхаки з повсякденним одягом і тайм-менеджментом, про те, як знайти рівновагу між трендовим та зручним вбранням. І завжди залишатись собою.
My Dress Story:
Наталія Мухітдінова,
керівник івано-франківського департаменту ІТ-компанії ELEKS,
гештальт-терапевт
1
Про те, з кого кращий керівник
Чи з жінки кращий керівник, ніж з чоловіка? Я б не сказала — ми різні істоти. Жінка біологічно поліфункціональна, вона стабільніший і стійкіший керівник. Але і дуже емоційна, це її розбалансовує. Жінкам у колективі легше створювати затишок, вони краще відчувають людей. Чоловіки — хороші керівники, бо вони чіткі й однозначні. Жінці такою бути важко.

Мене питання «влади» не дуже цікавило. А от можливість робити, те, що хочеться — так.


2
Про душу, роботу психолога і ELEKS
Поєдную роботу на ELEKS та терапевтичну практику. Бізнес-задачі, які мені потрібно вирішувати в ІТ, різноплановіші — цікаво погратись у цю математику. А психотерапія — це для душі, приємно інколи уповільнити ритм.

Є спір, існує душа, чи її немає. Але ж коли вона болить, все стає зрозуміло. Коли всередині погано, чи тобі здається, що ти дуже відрізняєшся (і це не приносить тобі задоволення), значить пора до психолога.
3
Про «екологічні» стосунки у колективі
В ІТ-галузі неефективно вибудовувати ієрархічні стосунки, в них люди втрачають креативність, персональну відповідальність. На ELEKS-і стосунки колегіальні, рівні. Мені подобається казати «екологічні» — ми нетоксичні один до одного.

Колись мої співробітники пожартували і повісили на двері табличку «Доктор Мухітдінова». А у старому офісі був дуже холодний кабінет, тому надпис був іншим: «Кріокамера доктора Мухітдінової».
4
Про помилки
Я не знаю, що вважати помилкою. Речі, за які мені соромно, є, але зараз про них точно не зізнаюсь (усміхається — прим. ред.). Бувало, що я приймала невірні рішення, але ж тоді вони мені здавались правильними. Помилки, переважно, роблю, коли поспішаю робити якісь судження, чи зашвидко вирішую щось робити.

Як не боятись помилятись? Коли робите крок, думайте не про помилковість, а про адекватність моменту і собі. Ніхто, врешті, не знає, що таке «правильно». «Правильно» — переходити дорогу на зелене!
5
Про одяг для My Dress Story
Дуже люблю весну та літо, бо — раз, і ти в платті; два, і ти в босоніжках (якщо дуже лінь, то — в балетках). Це ж дуже зручно! Люблю сукні, у яких є місце — для мене, для руху, але при цьому сукня не виглядає мішком.

Плаття має бути зручним. На фото я в речах улюбленої дизайнерки. Як тільки побачила ці сукні, одразу їй написала: мені потрібні ці ж плаття, але з кишенями! «Добре, — відповіла вона. — Спеціально для тебе я в усі сукні їх повшиваю!».

Я ж мама хлопчика, і в кишенях завжди повинне бути щось корисне — машинка, цукерка. Хлопчик вже виріс, але звичка мати кишені залишилась.
6
Про одяг, фантазії, надії і пам'ять
У мене є одяг, в якому мені незручно. Бо у мене були фантазії! А ще є одяг, який мені не по розміру. Значить, були не тільки фантазії, але й надії стосовно себе. Є речі, які придбала, коли почала більше заробляти — тоді я їх собі просто «дозволила». А є одяг, дорогий мені, як пам'ять. Проте з речима прощаюсь спокійно, найчастіше просто комусь віддаю.
7
Про те, що чоловікам краще не робити (і жінкам теж)
Чоловікам, на мою думку, не треба боятися «виглядати смішними». Носіть такий одяг, який відповідає вашому відчуттю себе, а не якимось соціальним очікуванням. Не одягайте костюм, коли це точно не ваше, краще вдіньте джинси і футболку! А жінкам треба бути обережними з гіалуроновою кислотою.

Природність нікому не завадить — і чоловікам, і жінкам.
8
Про сприйняття
Я люблю чорно-білі фото. Кольорове позбавляє нас можливості «розгорнути» знімок. А коли дивишся на чорно-білі фото, мозок сам заповнює її кольором.
Перегляньте попередні Dress Story's
911 Dress Helper
Створи свою власну Dress Story
м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 5.
Made on
Tilda