My Dress Story
911 Dress Helper
Бізнес-леді, фітнес-тренери, Insta-блогери — всього 12 франківчанок з різним стилем життя та одягу розкажуть тобі свої історії: про секрети жіночої чарівності, про лайфхаки з повсякденним одягом і тайм-менеджментом, про те, як знайти рівновагу між трендовим та зручним вбранням. І завжди залишатись собою.
My Dress Story:
Наталя Каблюк,
фотограф
1
Про себе
Мій звичайний день починається о 15:30, коли я прокидаюсь. Я не знаю, добре чи зле це, але я дуже щаслива. Люблю поспати :-)
2
Про свій день
У мене немає жодного однакового дня. Вони всі класні і всі різні. Було, що після вечірки ми з чоловіком прокинулись о 19:00 і вирішили негайно поїхати в Румунію
А вночі я люблю працювати. Обробка фото займає досить багато часу, тому мені звично лягати спати під ранок.
3
Про головне
Головне для мене в одязі — це зручність. І ця «зручність» залежить від країни, в якій я знаходжусь в той чи інший момент. На Шрі-Ланці, наприклад, я ходила боса (бо океан змив мої єдині сандалі) і в нічнушці. Ніхто навіть не помітив різниці.

У Франківську треба «думати» перед тим, як щось одягти на себе. Чому? Напевно, бо 90% людей — твої знайомі і одяг в такому випадку — це твоє лице.
4
Про вибір
Інколи звечора планую, що одягну завтра, а інколи в останню секунду вирішую переодягтись, бо «щось не так!». В мене є кілька безпрограшних варіантів, які рятують мене в таких приступах паніки: наприклад, довга чорна casual-сукня, Nude Makeup та червоні губи.
5
Про гардероб
Я велика фанатка суконь! Це 99% мого гардеробу. Надаю перевагу темним сукням, а улюблений колір — чорний. Є як вечірні, так і вільні спортивні сукні — під кеди :-)
6
Про шопінг
Зазвичай, я не дуже полюбляю шопінг, тому він у мене чітко спланований, з підібраними образами і конкретними магазинами, де я можу це купити. Звертаю увагу на якість і комфорт, ціна не стільки має значення. Чи це плаття в брендовому магазині, чи на секонді. Просто є речі які подобаються :-)
7
Про одяг для
My Dress Story
У більшості випадків обираю темний одяг і хотіла спробувати щось нове, свіже та світле. Завдяки My Dress Story вдалось це реалізувати :-) Плащ одразу припав до душі, а я і не уявляла себе в чомусь такому!
8
Про лайфхаки
Вся гардеробна завалена різним одягом, але класний спосіб впорядковувати його — хоча б раз на рік повністю вигрібати всі всі речі, розкласти іх на «купки»: що я ношу, що — ні, а що носити ніколи не буду. І, наприклад, подарувати його комусь. Або просто викинути :-)
Перегляньте попередню Dress Story
Маргарита Бойко
генеральний директор ТзОВ «Фірма «Надія»,
co-founder в "ASNUT"
благодійник в спілці волотерів OPEN HEART

"При виборі одягу, як і більшість жінок, я не здатна думати раціонально — беру лиш те, до чого лягла душа і засяяли очі, навіть якщо річ зовсім непрактична"

Читати більше
911 Dress Helper
Створи свою власну Dress Story
м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 5.
Made on
Tilda